Meble na wymiar – gdzie sprawdzą się najlepiej? Poznaj ich możliwości

Meble na zamówienie to nie tylko meble do kuchni. Ten rodzaj mebli nadaje się do wszystkich wnętrz, w tym sypialni i salonów w domu. Poza tym, wiele razy zdarza się, że meble na zamówienie mogą być bardziej przydatne niż wersje prefabrykowane ze względu na ich unikalny design, elastyczność i praktyczność.

Jakie możliwości dają nam meble na wymiar?

Wiele osób decyduje się na meble na wymiar w przypadku kuchni do zabudowy, zwłaszcza tych o nietypowych wymiarach. Jednak nie tylko. Meble na wymiar to także częsty wybór osób urządzających przedpokój lub garderobę. W tych pomieszczeniach zazwyczaj potrzebne są szafy wnękowe, często o niestandardowych wymiarach.

/Obraz Luis Rainero z Pixabay

System do szafy wnękowej to skuteczny sposób na przechowywanie niechcianych przedmiotów przy jednoczesnej poprawie wyglądu domu. Główną zaletą tego typu systemu przechowywania jest to, że jest on niewidoczny i harmonijnie łączy się z wnętrzem.

Zabudowa skosów. Meble na wymiar

Poddasze może być kolejnym miejscem na przechowalnię, ale wymaga to odpowiedniego planowania. Zazwyczaj w większości przypadków konieczne jest zapewnienie konstrukcji meblowej na zamówienie, która zapewni wystarczającą ilość miejsca zarówno do przechowywania rzeczy, jak i do mieszkania na poddaszu.

/Obraz sharps.co.uk

Wiele osób decyduje się na zabudowanie skosów czy też przestrzeni pod schodami. Dzięki tego typu zabudowie znika ciemna przestrzeń, w której często zbierał się kurz i brud. Pojawia się funkcjonalna, estetyczna i często niezauważalna szafa lub półki.

Regały na wymiar

Wykonane na zamówienie regały na książki to doskonały dodatek do salonu. Nowoczesny regał na książki to funkcjonalny i stylowy element wnętrza. Służy nie tylko jako miejsce do przechowywania, ale także sprawia, że pomieszczenie staje się znacznie ciekawsze.

/Obraz szawawawa instagram.com

Z regałami na zamówienie możesz wybrać rozmiar i kolor regału zgodnie ze swoimi preferencjami. Taki regał na wymiar może zajmować nawet całą szerokość ściany. Meble na zamówienie to sposób na idealne dopasowanie do Twojej przestrzeni i stworzenie czegoś wyjątkowego, co odzwierciedla to, kim jesteś!

Szafy na wymiar do przedpokoju

Przedpokoje nie należą do dużych przestrzeni, nic więc dziwnego, że na rynku coraz częściej pokazują się szafy na wymiar przeznaczone do tego typu pomieszczeń. Szafy te charakteryzują się dużą wysokością, co ułatwia bezproblemowe poruszanie się po przedpokoju. Jednocześnie oferują mnóstwo miejsca do przechowywania płaszczy, czapek i butów. Szafa wyposażona jest we wnęki, półki, drążki na wieszaki, organizery i szuflady – ilość, typ rozwiązani i ich wymiary są dostosowane w pełni do wymagań klienta.

____________________________

Autor: Magdalena Chowaniec

Autor zdjęcia głównego: Rudy and Peter

Materiał źródłowy: senator-wroclaw.pl, budownictwo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.